27 juli 2016 Pasar Malam, Markt, Steenwijk - 12.00 uur
THE STREET ROLLERS
ROBIN YERAH
Dansgroep ORCHIDEE
27 juli 2016 Pasar Malam Vaassen, Sporthal "de Wieken", Molenstraat 15, Vaassen - 12.00 uur
Pasar tot 19.00 uur
SOUND OF NJOY
DANNY EVERETT
Dansgroep ORDCHIDEE
28 juli 2016 Pasar Malam, Markt, Steenwijk - 12.00 uur
Pasar tot 22.00 uur
XANUR
BEN HEART
Dansgroep BATIK DANCE THEATER
29 juli 2016 Pasar Malam, Markt, Steenwijk - 12.00 uur
Pasar tot 23.30 uur
TRIPLE B. & FRIENDS
HAROLD VERWOERT
Dansgroep ANIADI ART
NAOMI BELLYDANCE ENTERTAINMENT
29 juli 2016 Pasar Malam Zoetermeer - organisatie M-BOX - Sylvia Budie, Zaal "Silverdome", v.d. Hagenstraat 20, 2722 NT Zoetermeer - 12.00 uur
Pasar tot 22.00 uur
Duo GINGER
RESETT
FAMILIAIR
EDU SCHALK
PAGAJA
30 juli 2016 Pasar Malam, Markt, Steenwijk - 12.00 uur
Pasar tot 0.00 uur
HOT NEWS
RIEM DE WOLFF
ESTER LATAMA
Dansgroep WAHANA BUDAYA NUSANTARA
30 juli 2016 Dansavond voor jongen en oud, Zaal "het Volkshoes", Pastoor Schoenmaeckersstraat 8, Geleen (Lindenheuvel) - 20.00 uur
Voor info Ponki0475-321718 / Wim 06-23953219 / JIm 0165-542288 of o6-50436196
BRAPA
30 juli 2016 Pasar Malam Zoetermeer - organisatie M-BOX - Sylvia Budie, Zaal "Silverdome", v.d. Hagenstraat 20, 2722 NT Zoetermeer - 12.00 uur
Pasar tot 23.00 uur
NICE & EASY
Dansgroep ORCHIDEE
MASSADA
REMMEN LOS
31 juli 2016 Top matinee 2016, Zaal "de Hangar", Meerbos 4, 5658 LA Meerdos - 14.00 uur
Matinee tot 19.00 uur
HUMPRHREY & FRIENDS
31 juli 2016 Zomerfeest, Zaal "Huis het Bosch", Nieuwe Rijksweg 6, Lexmond - 14.00 uur
Feest tot 19.00 uur
THE GRACE BAND
Duo UNITY
31 juli 2016 Pasar Malam, Markt, Steenwijk - 12.00 uur
Pasar tot 20.00 uur
CHALLENGE XL
JOHN RUSSELL JR.
ESTER LATAMA
Dansgroep SKIRANDI
31 juli 2016 Hot Summer Party, Dansschool "Rosmalen", Berlicumseweg 8A, 5248 NT Rosmalen - 14.00 uur
Party tot 19.00 uur
STRAIGHT
JOOP PATTY
31 juli 2016 Pasar Malam Zoetermeer - organisatie M-BOX - Sylvia Budie, Zaal "Silverdome", v.d. Hagenstraat 20, 2722 NT Zoetermeer - 12.00 uur
Pasar tot 20.00 uur
RIEM DE WOLFF
DIANA & FRIENDS
EDU SCHALK
JAYA
HAROLD VERWOERT
31 juli 2016 Kumpulan - st. Tempo Baru, Sociaal Cultureel Centrum "de Biechten", Vincent van Goghlaan 1, Hintham - 14.00 uur
Kumpulan tot 17.30 uur
TED TÖNJES
06 augustus 2016 Pasar Malam Dieren, Sporthal "Theothorne", Ericaplein 3, Dieren - 12.00 uur
Pasar tot 22.00 uur
RELIGHT
MAX EASTWIND
Dansgroep WARNA SEMESTA
BEN HEART
3 TIMES A LADY
07 augustus 2016 Gezellige dansmatinee, Dansschool "Shelina Salsa", Willem Rosestraat 2-4 , 5622 GH Eindhoven - 14.00 uur
Matinee tot 19.00 uur
G-SIX
07 augustus 2016 Eindhoven kermis 2016, Locatie "Hilaria park", Bij Centraal Station, Eindhoven - 20.30 uur
Voor info 06-20385109
Optreden tot 23.30 uur
HUMPHREY & FRIENDS
07 augustus 2016 Kumpulan, Zaal "Centre Manjefiek", Malbergsingel 62, 6218 AV Maastricht - 13.00 uur
Voor reserveringen Yvonne Das 06-31943195 / Lex van Kooten 06-83595782 / Sylvia Hiert 06-10488554
Kumpulan tot 17.00 uur
Duo TUNED
DANCING WOLF
07 augustus 2016 Pasar Malam Dieren, Sporthal "Theothorne", Ericaplein 3, Dieren - 12.00 uur
Pasar tot 19.00 uur
AFFINITY
Dansgroep ORCHIDEE
HANS MILANÉ
07 augustus 2016 Eindhoven kermis 2016, Locatie "Hilaria park", Bij Centraal Station, Eindhoven - 20.30 uur
Voor info 06-20385109
Optreden tot 24.00 uur
HUMPHREY & FRIENDS
13 augustus 2016 Beach House Party, Zaal "Ons Strandhuys Zuiderstrand", Strandtent 14, Kijkduin - 17.00 uur
Voor info en reserveringen Rens Borghouts 070-3938377 / Robby Lubis 06-53350282 / Lenie v. Vuure 070-3238411/ Anita Pinarija 070-4042134 / Rob Regensburg 06-54688045
XANUR
DIANA HENGST
BUDDY MITCHELL
13 augustus 2016 Pasar Bronbeek, Koninklijk Tehuis voor Oud-Militairen "Bronbeek", Velperweg 147, 6824 MB Arnhem - 11.00 uur
Pasar tot 19.00 uur
TRIO ALLURE
ENIGNE5
Duo GINGER
HARRY JEKEL
DIANA & EDU
Dansgroep ORCHIDEE
14 augustus 2016 Grandioze dansmatinee, Zaal "Prinsenhof", Hoofdstraat 43, 5683 AC Best - 14.00 uur
Voor reserveren Sonja & Huib 0162-460350 of 06-17383473 / Ron & Viv 0416-338551 / Jan Osten 0499-3711077
Matinee tot 19.00 uur
STRAIGHT
14 augustus 2016 Dansmiddag, Muziekcafe "Lohingrin", Erasmustraat 9, 5216 HM 's Hertogenbosch - 14.30 uur
Middag tot 19.00 uur
MATCHBOX
14 augustus 2016 Dance party, Zaal "Brinkhoeve", Kerkstraat 12, 3171 GG Poortugaal - 13.00 uur
Voor info 06-26116075
Party tot 18.00 uur
EXCLUSIVE
EDU SCHALK
20 augustus 2016 Dansavond, Cafe partycentrum "Koch", Molenstraat 120, 4756 BH Kruisland - 20.00 uur
Voor reserveringen George 06-22793809 / Buddy 06-24558420 / Ivonne 06-52140755
WHAT'S A NAME
21 augustus 2016 Kumpulan Kerketuinen, Zaal "SBS Bridge", Kerketuinenweg 2, 2544 CW Den Haag - 14.00 uur
Kumpulan tot 18.00 uur
THE SUNSET BAND
27 augustus 2016 Open dansavond voor jong en oud, Zaal "Het Volkshoes", Pastoor Schoemaeckersstraat 8, Geelen (Lindenheuvel) - 20.00 uur
Voor kaarten reserveren Ponki 0475-321718 / Wim 06-23953219 / Jim 0165-542288 of 06-50436196
EXCLUSIVE
27 augustus 2016 Country & Indo Rock Event - st. Ajo Dansa Senang, Zalencentrum "H.F. Witte Centrum", Henri Dunantplein 4, 3731 CL De Bilt - 19.00 uur
Voor reserveringen Jolenta & Guido 35-6858262
MISSISIPI COUNTRYBAND
THE GRACE BAND
27 augustus 2016 Indo Rock meets Soul - st. Kelapa Muda, Landgoed "Schakenbosch", Veursestraatweg 185F, 2264 EG Leidschendam - 19.30 uur
Voor reserveringen Jane 06-14410450 / Yvon 06-50212233 / Peter 06-55540441
THE EASTERN ACES
27 augustus 2016 Dance Party - De Indische Roos, Zaal "Hof van Holland", Van Bergenplein 41, 4871 CD Ettten-Leur - 20.00 uur
Voor reserveringen 06-26624230 / 06-21285680 / 06-40305297
AFFINITY
27 augustus 2016 Gezellige dansavond voor jonge en oud -st. Jaya Kusuma, Zaal "Dorpzicht", Rijksweg 133, 4849 BN Dorst - 20.00 uur
Voor reserveringen 078-6182343 / 06-22135665 / 06-47003625
NEX THING
27 augustus 2016 Indische Feestavond, Dans en partycentrum "the Lake", Willem Dreesweg 10, 1314 VB Almere - 20.00 uur
Vor reserveringen Coby de Boer 036-5244573 of 06-46415767 / Indische Feestavond
NOG ONBEKEND
28 augustus 2016 Kumpulan, Lokatie "Flamingo", Lengweg 150, 3192 BM Hoogvliet - 13.30 uur
Kumpulan tot 18.00 uur
EXPOSURE
28 augustus 2016 Dance party, Zaal "Brinkhoeve", Kerkstraat 12, 3171 GG Poortugaal - 13.00 uur
Voor info 06-26116075
Party tot 18.00 uur
THE EASTERN ACES
EDU SCHALK
02 september 2016 Pasar Malam Assen, Lokatie "TT Hal Assen", De Haar 11, 4905 TE Assen - 13.00 uur
Pasar tot 23.00 uur
SIMEON WARKOR & FRIENDS
NUANSA SENI
CERITA BAND
ALLEY & FRIENDZZ
02 september 2016 Birth Day Party, Lokatie "Flamingo", Lengweg 150, 3192 BM Hoogvliet - 19.30 uur
THE MUTIARA BAND
03 september 2016 Pasar Malam Assen, Lokatie "TT Hal Assen", De Haar 11, 4905 TE Assen - 13.00 uur
Pasar tot 23.00 uur
DIANA & FRIENDS
Trio PREDESTINATED
BEN HEART
NUANSA SENI INDONESIA
04 september 2016 Pasar Malam Assen, Lokatie "TT Hal Assen", De Haar 11, 4905 TE Assen - 13.00 uur
Pasar tot 23.00 uur
XANUR
SHANELLE DE LANNOY
Dansgroep HAWAIIAN TREASURE
FREE LINE
04 september 2016 Indo country dansmiddag- st. Kumpulan Tari Malam, Zaal eetcafe "M'n Vriendin", Bergseweg 57, Wouw - 13.00 uur
Middag tot 18.00 uur
RINDU
04 september 2016 Matinee, Dansschool "Shelina Salsa", Willem Rosestraat 2-4 , 5622 GH Eindhoven - 14.00 uur
Matinee tot 18.30 uur
SECOND CHANCE
04 september 2016 Kumpulan INI-Dia, Locatie "OGtent", Remegiusplein 8, 6921 BL Duiven - 13.00 uur
Voor reserveringen Rene Theuvenet 026-3233082 of Email Rene Theuvenet / Rene Hoekwater 06-25384558 of Email Rene Hoekwater / Paul Gentenaar 06-17949375 of Email Paul Gentenaar
Kumpulan tot 18.30 uur
STRAIGHT
ORANGELANE
BLACK LACE
09 september 2016 Pasar Malam Makan Dansa, Zaal "Borchland Amterdam", Van der Hagenstraat 20, 2722 NT Amsterdam - 12.00 uur
Pasar tot 22.00 uur
RENE & THE ALLIGATORS
BERSAMA
REMMEN LOS
PUSH
NICE & EASY
BEN HEART
Molukse Voacelgroup DAMAI
Moluks Kinderkoor ELUZAÏ
DIANA & FRIENDS
AFFINITI
RAY SMITH
10 september 2016 Pasar Malam Makan Dansa, Zaal "Borchland Amterdam", Van der Hagenstraat 20, 2722 NT Amsterdam - 12.00 uur
Pasar tot 22.00 uur
RENE & THE ALLIGATORS
BERSAMA
REMMEN LOS
PUSH
NICE & EASY
BEN HEART
Molukse Voacelgroup DAMAI
Moluks Kinderkoor ELUZAÏ
DIANA & FRIENDS
AFFINITI
RAY SMITH
11 september 2016 Pasar Malam Makan Dansa, Zaal "Borchland Amterdam", Van der Hagenstraat 20, 2722 NT Amsterdam - 12.00 uur
Pasar tot 20.00 uur
RENE & THE ALLIGATORS
BERSAMA
REMMEN LOS
PUSH
NICE & EASY
BEN HEART
Molukse Voacelgroup DAMAI
Moluks Kinderkoor ELUZAÏ
DIANA & FRIENDS
AFFINITI
RAY SMITH
17 september 2016 Dance Party - De Indische Roos, Zaal "Hof van Holland", Van Bergenplein 41, 4871 CD Ettten-Leur - 20.00 uur
Voor reserveringen 06-26624230 / 06-21285680 / 06-40305297
STRIAGHT
17 september 2016 Dansavond - Club gezellig samen zijn, Danscentrum "Zwijsen", Euterpelaan 3D, 5354 CA Oss - 19.30 uur
Voor reserveringen Trees de Liser de Morsain 06-23907288
RELIGHT
EXCLUSIVE
18 september 2016 Multicultureel Feest, Zaal "de Korenbeurs", Kerkstraat 13, 4921 BA Made - 13.00 uur
Feest tot 19.00 uur
STRIAGHT
NEW GIG IN TOWN
JAVA GUITARS
24 september 2016 Country Line Dance, Zaal "Dancing Walves", Vlierstraat 98, 7544 GG Enschede - 20.00 uur
Voor kaarten reserveren Henk 06-54293451
THE JOHNNY BERNARD BAND
DOUG ADKINS
24 september 2016 Open dansavond voor jong en oud, Zaal "Het Volkshoes", Pastoor Schoemaeckersstraat 8, Geelen (Lindenheuvel) - 20.00 uur
Voor kaarten reserveren Ponki 0475-321718 / Wim 06-23953219 / Jim 0165-542288 of 06-50436196
WHAT'S A NAME
24 september 2016 Gezellige dansavond voor jong en oud, Zaal "Dorpszicht", Rijksweg 133, 4849 BN Dorst - 20.00 uur
Voor kaarten reserveren 078-6182343 / 06-22135665 / 06-47003625
THE RENEGADES
02 oktober 2016 Pasar Malam Twente, Zaal "Expo Twente Enschede", Colosseum 70, 7521 PT Enschede - 13.00 uur
Pasar tot 23.00 uur
BAD HABIT
SOUND OF NJOY
RIEM DE WOLFF
Duo GINGER
THE CRAZY ROCKERS
WOUTER MULLER
BEN HEART
Dansgroep ORCHIDEE
LUCKY MINDS
02 oktober 2016 Kumpulan INI-Dia, Locatie "OGtent", Remegiusplein 8, 6921 BL Duiven - 13.00 uur
Voor reserveringen Rene Theuvenet 026-3233082 of Email Rene Theuvenet / Rene Hoekwater 06-25384558 of Email Rene Hoekwater / Paul Gentenaar 06-17949375 of Email Paul Gentenaar
Kumpulan tot 18.30 uur
SECOND CHANCE
PETE & INSTEAD
03 oktober 2016 Pasar Malam Twente, Zaal "Expo Twente Enschede", Colosseum 70, 7521 PT Enschede - 13.00 uur
Pasar tot 23.00 uur
BAD HABIT
SOUND OF NJOY
RIEM DE WOLFF
Duo GINGER
THE CRAZY ROCKERS
WOUTER MULLER
BEN HEART
Dansgroep ORCHIDEE
LUCKY MINDS
04 oktober 2016 Pasar Malam Twente, Zaal "Expo Twente Enschede", Colosseum 70, 7521 PT Enschede - 13.00 uur
Pasar tot 20.00 uur
BAD HABIT
SOUND OF NJOY
RIEM DE WOLFF
Duo GINGER
THE CRAZY ROCKERS
WOUTER MULLER
BEN HEART
Dansgroep ORCHIDEE
LUCKY MINDS
15 oktober 2016 Autumn Party, Zaal “Aad Schoorl Dance & Party Masters”, De Velst 3, 1963 KL Heemskerk - 15.00 uur
Party tot 20.00 uur
STRAIGHT
15 oktober 2016 Pasar Malam Harderwijk, Sportcomplex “De Sypel”, Parkweg 4a, 3842 AD Harderwijk - 13.00 uur
Contactpersonen HH. O. Buttner 06-53817970 / R. Abels 06-13740430
Pasar tot 23.00 uur
HANS MILANÉ
WIPE OUT SELECTION
ROSY PEIRERA
BEN HEART
EDDY KING & THE TRACKS
STAMP & GROOVE
THE CRAZY ROCKERS
16 oktober 2016 Pasar Malam Harderwijk, Sportcomplex “De Sypel”, Parkweg 4a, 3842 AD Harderwijk - 13.00 uur
Contactpersonen HH. O. Buttner 06-53817970 / R. Abels 06-13740430
Pasar tot 20.00 uur
RESPECT
JAVA GUITARS
RIEM DE WOLFF
RAY SMITH
3 TIMES A LADY
21 oktober 2016 Pasar Malam Asia, Sportcentrum "Jan Massinkhal", Nieuwe Dukenburgseweg 5, 6534 AD Nijmegen - 13.00 uur
Pasar tot 22.00 uur
NOG ONBEKEND
22 oktober 2016 Pasar Malam Asia, Sportcentrum "Jan Massinkhal", Nieuwe Dukenburgseweg 5, 6534 AD Nijmegen - 13.00 uur
Pasar tot 22.00 uur
NOG ONBEKEND
22 oktober 2016 Dansavond - Club gezellig samen zijn, Danscentrum "Zwijsen", Euterpelaan 3D, 5354 CA Oss - 19.30 uur
Voor reserveringen Trees de Liser de Morsain 06-23907288
ROCKING TEENS
WHAT'S A NAME
23 oktober 2016 Pasar Malam Asia, Sportcentrum "Jan Massinkhal", Nieuwe Dukenburgseweg 5, 6534 AD Nijmegen - 13.00 uur
Pasar tot 20.00 uur
NOG ONBEKEND
29 oktober 2016 Open dansavond voor jong en oud, Zaal "Het Volkshoes", Pastoor Schoemaeckersstraat 8, Geelen (Lindenheuvel) - 20.00 uur
Voor kaarten reserveren Ponki 0475-321718 / Wim 06-23953219 / Jim 0165-542288 of 06-50436196
STRAIGHT
13 november 2016 Kumpulan INI-Dia, Locatie "OGtent", Remegiusplein 8, 6921 BL Duiven - 13.00 uur
Voor reserveringen Rene Theuvenet 026-3233082 of Email Rene Theuvenet / Rene Hoekwater 06-25384558 of Email Rene Hoekwater / Paul Gentenaar 06-17949375 of Email Paul Gentenaar
Kumpulan tot 18.30 uur
BRAPA
ORANGELANE
19 november 2016 Kumpulan, Sociaal Centrum “De Kiekmure”, Tesselschadelaan 1, 3842 GA Harderwijk - 15.00 uur
Voor reserveringen Otto Buttner 06-53817970 / Roy Abels 06-13740430
Kumpulan tot 22.00 uur
SECOND CHANCE
26 november 2016 Dansavond - Club gezellig samen zijn, Danscentrum "Zwijsen", Euterpelaan 3D, 5354 CA Oss - 19.30 uur
Voor reserveringen Trees de Liser de Morsain 06-23907288
RELIGHT
FORTNIGHT
03 december 2016 Kumpulan INI-Dia, Locatie "OGtent", Remegiusplein 8, 6921 BL Duiven - 13.00 uur
Kumpulan tot 18.30 uur
HOTNEWS
AFFINITY
18 december 2016 Indische kerstmatinee, Dans en partycentrum "the Lake", Willem Dreesweg 10, 1314 VB Almere - 13.00 uur
Vor reserveringen Coby de Boer 036-5244573 of 06-46415767 / Indische Feestavond
Matinne tot 18.00 uur
NOG ONBEKEND
31 december 2016 Oud en nieuw party, Dansschool "Shelina Salsa", Willem Rosestraat 2-4 , 5622 GH Eindhoven - 20.00 uur
MATCHBOX
FERRY & FRIENDS
31 december 2016 Oud & Nieuw Party, Zaal "'t Trefpunt", Belgieplein 20, Eindhoven - 20.00 uur
Voor info of reserveringen Manne 06-48074251 / Ton 06-24236962 / Peter 06-51327743
THE MUTIARA BAND
Duo BOUDY en RUBEN
21 januari 2017 Nieuwjaarsreceptie - Club gezellig samen zijn, Danscentrum "Zwijsen", Euterpelaan 3D, 5354 CA Oss - 19.30 uur
Voor reserveringen Trees de Liser de Morsain 06-23907288
SECOND CHANCE
WHAT'S A NAME

Wilt u een dansavond toevoegen?